Lietuvos tiesioginės prekybos asociacija

Kas mes esame?

Lietuvos tiesioginės prekybos asociacija yra savanoriška ne pelno siekianti verslo asociacija, vienijanti pirmaujančias tiesioginės prekybos įmones ir atstovaujanti narių bei kitų su tiesiogine prekyba susijusių asmenų interesus.

Ko mes siekiame:

  • Skatinti tiesioginės prekybos augimą ir jos pripažinimą kaip svarbaus paskirstymo vartotojams būdo Lietuvoje.
  • Gerinti tiesioginės prekybos įvaizdį ir remti tiesioginę prekybą kaip suteikiančią papildomas teisėto uždarbio galimybes.
  • Skatinti sąžiningą konkurenciją ir vartotojų teisių bei interesų apsaugą bei užtikrinti palankią tiesioginės prekybos plėtrai verslo ir įstatymų aplinką.

News and events

Tarptautinis socio-ekonominis tyrimas dėl tiesioginių pardavimų

2018-02-14
  Lietuvos tiesioginės prekybos asociacijos ir Europos tiesioginės prekybos asociacijos-Seldia užsakymu pirmą kartą Lietuvoje atliekamas nepriklausomas rinkos tyrimas, siekiant geriau suprasti tiesioginės prekybos socialinius ir ekonominius aspektus. Tyrimas bus vykdomas internetinės...

Tiesioginės prekybos rinka ūgtelėjo beveik 5 proc.

2017-04-20
Lietuvos tiesioginės prekybos asociacijos (LTPA) narių mažmeniniai pardavimai praėjusiais metais išaugo 4,7 proc. iki 32,7 mln. eurų be PVM. Tuo tarpu asmenų bendradarbiaujančių su tiesioginės prekybos įmonėmis skaičius padidėjo daugiau...

© 2011-2018 Lithuanian Direct Selling Association. All rights reserved.