Amway

XXI amžiaus verslo šūkis yra „Mąstyk lokaliai, veik globaliai“. “Amway” būtent taip veikia jau daugiau kaip 57 metus,- įmonė įkurta 1959 metais JAV.

“Amway Corporation” yra Alticor Inc. grupės dalis, kurios metinės pajamos iš mažmeninės prekybos 2015 metais visame pasaulyje siekė 9,5 milijardo dolerių.

Turėdama filialus ir bendradarbius daugiau kaip 80 valstybėse ir teritorijose, turėdama produktus, gaminamus pagal vietinius reikalavimus ir normas, “Amway” yra viena didžiausių pasaulyje tiesioginio pardavimo įmonių.

“Amway” yra namų priežiūros, sveikatos bei grožio produktų gamintoja, kurie pasauliniu mastu platinami daugiau kaip trijų milijonų nepriklausomų tiesioginių pardavėjų tiesiogiai vartotojams.

Amway Polska Sp. z o. o. – tai pasaulio tiesioginio pardavimo lyderio Alticor Corporation atstovybė. Amway Polska įkurta 1992 m. lapkričio mėnesį ir nuo to laiko tarp šios srities įmonių Lenkijoje užima lyderio poziciją.

Amway Polska atstovauja Amway Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Amway Polska biuras aptarnauja šių šalių pastovius įmonės klientus ir verslo partnerius.

Daugiau informacijos apie “Amway” rasite www.amway-lithuania.com


© 2011-2018 Lithuanian Direct Selling Association. All rights reserved.