Oriflame

Oriflame” – tai švedų kosmetikos kompanija, netelpanti į tradicinius mažmeninės prekybos rėmus. Ji, pasitelkusi nepriklausomas konsultantų pajėgas, parduoda aukščiausios rūšies natūralius odos priežiūros, kosmetikos gaminius bei maisto papildus.

Kadangi prekyba vyksta tiesiogiai, mūsų klientai turi unikalią galimybę gauti patarimus ir įkvėpimą iš žmonių, kuriuos jie pažįsta ir kuriais pasitiki. Pirkti tiesiogiai yra patikima ir patogu.

Savo konsultantams “Oriflame” suteikia neribotas pajamų, karjeros bei asmeninio tobulėjimo galimybes, priklausomybės draugiškai pasaulio bendruomenei jausmą. Klientams – “Oriflame” kas mėnesį siūlo naujų gaminių visai šeimai, daug nuolaidų ir pasiūlymų visiems.

Šiandien kompanija “Oriflame” – viena greičiausiai augančių kosmetikos kompanijų pasaulyje, naudojanti tiesioginės prekybos metodą. Daugiau nei 2 milijonai konsultantų prekiauja “Oriflame” kosmetika 60-yje pasaulio šalių. “Oriflame” siūlo verslo galimybes visiems bei parduoda aukštos kokybės natūralias kosmetikos priemones už patrauklią kainą.

Oriflame” yra viena iš Pasaulinio vaikų fondo įkūrėjų, kuriam vadovauja Švedijos karalienė Silvija. Fondo pagrindinė veikla – pagerinti skriaudžiamų vaikų gyvenimo sąlygas visame pasaulyje. “Oriflame” Lietuvoje aktyviai dalyvauja vaikų paramos projektuose ir jau daug metų glaudžiai bendradarbiauja su vaikų laikinosios globos namais “Atsigręžk į vaikus”.

Daugiau apie ”Oriflame” skaitykite www.oriflame.lt arba www.oriflame.com.


© 2011-2018 Lithuanian Direct Selling Association. All rights reserved.