Zinzino

Zinzino reklamuoja ir parduoda espreso kavos aparatus, kavą, arbatą ir kitus priedus, taip pat funkcinio maisto produktų asortimentą  – Zinzino Food. Mes siūlome aukštos kokybės produktus, kurių esmė yra sveikata, aplinka ir kasdieninės prabangos jausmas. Nuo 2005 m. Zinzino yra pagrindinis Prancuzijos-Belgijos kavos namų Rombouts atstovas, taip pat jau kurį laiką bendradarbiauja su norvegų įmone  – BioActive Foods –  tiekėju unikalaus aliejaus, kuris yra pagrindinis ingridientas mūsų nuostabioje Zinzino Food produktų linijoje.

Zinzino Balance
Zinzino pasirinko investuoti į naują produktų liniją, kuri orientuota į ilgalaikę sveikatą. Mūsų BalanceOil yra unikalios žuvų ir alyvuogių aliejaus kombinacija, kuri padeda pakeisti riebiųjų rūgščių balansą organizme. Aliejus yra dviejų skonių, taip pat siūloma kokteilio ir šokolado batonelio pavidalu – tai juk puikus užkandis! Po 120 dienų, galite pasidaryti testą su Zinzino BalanceTest ir pamatyti ar Jūs pasiekėte norimą balanso lygį.

Zinzino Coffee
Zinzino parduoda ne tik profesionalius ir lengvai prižiūrimus espresso kavos aparatus, bet ir kavos kapsules (pod`ai) iš prancūzijos tiekėjų Rombouts ir Malongo kavos namų – žinomų dėl savo aistros ir kruopštumo. Mūsų asortimente yra netgi Fairtrade  – ekologiškų kavos rūšių, kurių gamybos procese atsižvelgiama į darbo sąlygas, aplinkos apsaugą ir kokybę.

Visi mūsų siūlomi priedais padės Jums patirti kavinės jausmą Jūsų namuose.

Kontaktai

Klientų aptarnavimas:   +46 31-771 71 51 (darbo dienomis nuo 09-17 Švedijos laiku)

Klientų aptarnavimas:  info@zinzino.com

Ofiso adresas: Zinzino AB, Hulda Lindgrens gata 8,  421 31, Västra Frölunda, Sweden

Pašto adresas: Zinzino AB, Box 80, 401 21 Gothenburg, Sweden

 

Daugiau informacijos apie “Zinzino” rasite www.zinzino.com


© 2011-2018 Lithuanian Direct Selling Association. All rights reserved.