Pasaulio tiesioginės prekybos asociacijų federacijos seminaras
Pradžia » Pasaulio tiesioginės prekybos asociacijų federacijos seminaras

2010 m. rugsėjo 15 d. Berlyne į kasmetinį Pasaulio tiesioginės prekybos asociacijų federacijos (WFDSA) organizuojamą generalinių sekretorių seminarą susirinko daugiau nei 20 tiesioginės prekybos asociacijų atstovų iš viso pasaulio bei WFDSA ir Europos tiesioginės prekybos asociacijų federacijos (FEDSA) vadovai. Seminaras skirtas dalyviams keistis idėjomis, patirtimi ir geriausia Asociacijų veiklos administravimo praktika.

Seminaro metu pristatytas Pasaulio federacijos Ilgalaikis veiklos planas, globalaus etikos kodekso pristatymo rinkinys bei bendri tiesioginės prekybos statistiniai duomenys už 2009 metus. Taip pat Prancūzijos TPA pasidalino savo patirtimi apie susitarimą su vyriausybe sukurti 100 000 darbo vietų, o Pietų Afrikos TPA pristatė savo unikalią ir labai sėkmingą vykdomą akademinę programą, kurioje dalyvauja didžiausi vietiniai universitetai.

Generalinis sekretorius Baltijos šalims Gintautas Zaleckas kartu su Anders Bergland iš Švedijos TPA pristatė kaip koordinuoti tiesioginės prekybos asociajų veiklą tame pačiame regione. A.Bergland kalbėjo apie Skandinavijos šalių asociacijų bendradarbiavimą, o G. Zaleckas pristatė Baltijos šalių tiesioginės prekybos asociacijų bendradarbiavimo modelį. WFDSA svarsto galimybę siūlyti atkartoti Baltijos Asociacijų bendradarbiavimo modelį kai kuriose Lotynų Amerikos tiesioginės prekybos asociacijose.


© 2011-2018 Lithuanian Direct Selling Association. All rights reserved.