Seminaras
Pradžia » Seminaras

Kviečiame į seminarą „Savas verslas: kaip pradėti?”

Moterų verslumas: sėkmės istorijos ir praktiniai patarimai

Gegužės 12d. (antradienį) Kazimiero Simonavičiaus universitete Vilniuje vyks NEMOKAMAS seminaras „Savas verslas: kaip pradėti“. Seminaro tikslas – skatinti merginų ir moterų verslumą, įkvėpti ambicingas ir apie savo ateitį galvojančias moteris įkūnyti idėjas versle, suteikti pasitikėjimo savo jėgomis ir padėti  pasidalinant sėkmės istorijomis bei praktiniais patarimais.

Šis seminaras – tai galimybė dar savo kelio beieškančiajai ar norinčiajai kažką keisti sužinoti, nuo ko ir kaip pradėti savo verslą ar paversti realybe ilgai savyje brandintas verslumo idėjas.

Ateik, paklausyk, būk įkvėpta!

Seminaro pradžia: 15 val. (trukmė 2,5 val.)

Seminarys vyks: Kazimiero Simonavičiaus universitete, 14 auditorija (2 aukštas, J.Basanavičiaus g. 29).

Vietų skaičius ribotas, todėl kviečiame iš anksto registruotis internetu: http://goo.gl/gmkozs arba el.paštu: seminaras@ltpa.lt  

PROGRAMA

15:00 – 15:10  Sveikinimo kalba ir įžanginis žodis
 

15:10 – 15:30

Aust___Ki__kien__.jpg

 

Ar Lietuvos moterys unikalios verslumo klausimu?

Doc. dr. Austė Kiškienė, Kazimiero Simonavičiaus Universiteto prorektorė, inovacijų ir technologijų vadybos ekspertė.

Austė pristatys „Amway“ užsakymu tarptautinės tyrimo bendrovės GfK 38-iose pasaulio valstybėse, įskaitant Lietuvą, atlikto tyrimo duomenis. Ji pasidalins įžvalgomis: ar ir kuo Lietuvos moterys išsiskiria iš kitų šalių, ar jos unikalios verslumo klausimu.

 

15:30 – 16:00

Irma_Surauciute_2015.jpg

 

Kaip motyvuoti save pradėti verslą?

Irma Suraučiūtė, UAB „Galimybių arsenalas“ direktorė, verslo psichologė, Verslo moterų tinklo narė.

Irma turi daugiau nei 12 metų patirtį personalo valdymo srityje. Konsultuoja vadovus, veda koučingo sesijas, atlieka darbuotojų įvertinimą, atrankas, įmonės diagnostikos, motyvacijos, slapto pirkėjo ir kitus tyrimus, veda psichologinius-vadybinius seminarus. Šiuo metu studijuoja tarptautiniame Praktinės psichologijos universitete ir gilina koučingo žinias lyderystės, asmenybės tobulėjimo ir šeimos srityse.

 

16:00 – 16:30

Viktorija_Vytyte.jpg

 

Kaip kurti savo tiesioginių pardavimų verslą?

Viktorija Vytytė, nepriklausoma „Mary Kay“ pardavimų direktorė, Vilniaus regiono lyderė.

Dviejų vaikų mama, bendradarbiavimą su „Mary Kay“ kompanija pradėjusi po studijų kaip grožio konsultantė, netrukus nusprendė tapti nepriklausoma direktore. Ji norėjo būti atsakinga už savo veiklos rezultatus ir turėti laisvę derinant šeimyninį gyvenimą ir galimybę užsidirbti bei plėtoti savo verslą. Pastaruosius trejus metus Viktorija yra „Mary Kay“ Lietuvos ir Lenkijos filialo geriausios verslo grupės (pardavimų komandos) lyderė, Prestige klubo narė.

1

16:30 – 17:00

Daiva_Zgrabske.jpg

1

Veltiniai batai – sukurta Lietuvoje, pripažinta pasaulyje

Daiva Zgrabskė, UAB „Diversus LT“ bendrasavininkė, originalių veltinių „my feltboots“ kūrėja.

Daiva Zgrabskė, veltinių batų „my feltboots“dizainerė, yra gavusi prestižinį, pasaulyje pripažintą RED DOT apdovanojimą už veltinių batų dizainą. 2012, 2013, 2014 metais Daiva apdovanota nacionaliniu „Geras Dizainas“ prizu ir diplomais už veltinių batų ir veltinių šlepečių dizainą. Apie sėkmingą Daivos verslą rašė žurnalai moterims „Laima“, „Žmonės“, „Verslo žinios“ ir kt.

1

 17:00 – 17:30

Lina_Kalinauskaite.jpg

1

Nuosavas verslas. Nuo ko pradėti? 

  Lina Kalinauskaitė, „Versli Lietuva“ projekto vadybininkė.

Lina kalbės apie verslo idėjos generavimą ir praktinius patarimus norintiems pradėti savo verslą. Ji pristatys VšĮ „Versli Lietuva“ teikiamą pagalbą ir paslaugas pradedančiajam verslininkui.

 f

Seminaro partneriai:

      LTPA_logotipas_vert_did_copy.png   VMT_logo1.png   KSU.png   Versli_Lietuva.png

 


© 2011-2017 Lithuanian Direct Selling Association. All rights reserved.