Patarimai vartotojui
Pradžia » Vartotojui » Patarimai vartotojui

Tiesioginė prekyba yra puikus būdas apsipirkti, tačiau, siekiant išvengti galimų nesklandumų, prieš įsigydami prekes ar paslaugas atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus.

Pardavėjų tapatybė
Svarbu žinoti su kuo turite reikalų bei patikrinti pardavėjų tapatybę. Visi patikimi tiesioginiai pardavėjai turi su savimi informacinę medžiagą apie jų bendrovės produktus. Informacinėje, reklaminėje literatūroje turėtų būti įmonės pavadinimas, adresas ir telefono numeris, kad jūs galėtumėte patikrinti ir įsitikinti, kad bendrovė tikrai egzistuoja.

Apmokėjimas už prekes
Nemokėkite už prekes kol nesate visiškai tikri dėl pardavėjo tapatybės ir įgaliojimų. Įsitikinkite, kad gausite kvitą-pardavimo dokumentą, kuriame bus įmonės, tiekiančios prekes, pavadinimas ir adresas.

Dokumentų pasirašymas
Nepasirašykite jokių užsakymų formų, kol nesate tikri dėl pardavėjo ir bendrovės, kuriai jis atstovauja tapatybės.

Žodiniai patikinimai
Būkite atsargūs dėl žodinių pažadų apie specialias kainas ir pristatymo terminus. Patikrinkite, ar žadamos specialios sąlygos yra atspausdintos bendrovės informacinėje, reklaminėje literatūroje.

Užsakymo atšaukimo teisės
Visada patikrinkite, ar jūsų pasirašomoje užsakymo formoje yra jūsų užsakymo atšaukimo teisė. Patikimos tiesioginės prekybos bendroves turi protingą (ne trumpesnį nei 14 dienų) terminą, kurio metu galite atšaukti savo užsakymą, nebent norite produkto pagaminto specialiai pagal jūsų asmeninius reikalavimus.

Ieškokite LTPA-Lietuvos tiesioginės prekybos asociacijos logotipo
Patikrinkite, ar užsakymo forma ir informacinė, reklaminė ir kt. literatūra turi LTPA-Lietuvos tiesioginės prekybos asociacijos logotipą. Tai rodo, kad bendrovė yra LTPA narė ir laikosi aukštų etiško verslo standartų.

Produktų grąžinimas ir taikomos garantijos.
Skirtingos tiesioginės bendrovės taiko skirtingas prekių grąžinimo taisykles, tačiau geras pardavėjas jas paaiškins dar prieš sudarant sandorį, siekiant įsitikinti, kad jas žinote ir suprantate. Nepamirškite įsitikinti, kad jums siūlomiems produktams yra taikoma garantija.


© 2011-2018 Lithuanian Direct Selling Association. All rights reserved.