Tiesioginė prekyba -

Papildomų pajamų ar nuosavo verslo galimybė

Tiesioginė prekyba pritraukia versliai mąstančius asmenis, kurie vertina nepriklausomybę, bet nori verslo modelio su mažomis veiklos pradžios sąnaudomis ir nedidelėmis pridėtinėmis išlaidomis. Susisiedami su įmone, tiesioginiai pardavėjai dirba patys sau – kuria savo verslą savo norimu laiku ir pasirinktomis priemonėmis.

Tiesioginė prekyba, tai:

LANKSTUMAS

Kai kuriems tiesioginė prekyba yra tik papildomų pajamų galimybė. Kitiems tai galimybė pasiekti tinkamą darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą. Tiesioginė prekyba – tai galimybė dirbti kaip norite ir kur norite, namuose, kavinėje ar bendradarbystės centre. Visiems tiesioginiams pardavėjams tiesioginė prekyba – tai galimybė patiems susikurti savo pageidaujamą gyvenimo būdą.

AUGIMAS

Dėl išsamių tiesioginės prekybos įmonių mokymų ir nuolatinės mentorystės, kurią teikia tiesioginiai pardavimai, užsiimant šia veikla, įgyjama vertingų verslo įgūdžių, kuriuos galima pritaikyti kitose srityse.

Seldia/IPSOS tyrimo duomenimis 1 iš 5 žmonių prisijungia prie tiesioginės prekybos būtent tam, kad įgytų verslumo įgūdžių.

NEPRIKLAUSOMUMAS

Tiesioginė prekyba atvira visiems,- nesvarbu, ar jūs studentas, ar jauna mama, ar neseniai į pensiją išėjęs asmuo, norintis gauti papildomų pinigų, tiesioginė prekyba suteikia jums galimybę ne tik užsidirbti, bet ir galimybę būti nepriklausimu, t.y. dirbti sau, savo norimu tempu ir norima apimtimi. 

Tiesioginiai pardavėjai-konsultantai, nors ir bendradarbiauja su tam tikra tiesioginės prekybos įmone ir gauna atlygį už prekių pardavimus, tačiau jie dirba sau ir išlaiko veiksmų laisvę savo veikloje.

ĮGALINIMAS

Dėl sąžiningo, lankstaus ir nebrangaus požiūrio į verslo pradžią tiesioginė prekyba potencialias kliūtis ir nesėkmes savarankiškoje veikloje pakeitė galimybėmis ir sėkme.

Vis dėlto, kaip ir bet kurioje veikloje, atlyginama yra tiems, kurie yra atsidavę savo atliekamam darbui.

SOCIALUMAS

Tiesioginė prekyba suburia žmones į bendruomenę – tai vis retesnis dalykas šiandieniniame vis labiau beasmeniame verslo pasaulyje. Nors mūsų sektorius įsisavino naujausiais technologijas ir skaitmeninę erdvę, tačiau pastebime, kad didžiausią sėkmę atneša asmeniniai santykiai ir tiesioginis bendravimas, kuris gali vykti įvairiomis formomis.

Tiesioginėje prekyboje socialumas naudingas ne tik pardavimams – jis neša naudą ir tiesiogine prekyba užsimantiems žmonėms. 1 iš 3 tiesioginių pardavėjų nurodo, kad galimybė susipažinti su naujais žmonėmis yra pagrindinė motyvacija, paskatinusi juos užsiimti tiesiogine prekyba. 

KOKYBĖ

Tiesioginės prekybos įmonės ir jų pardavėjai parduoda platų aukštos kokybės produktų asortimentą ir suteikia 100 % pasitenkinimo garantiją.  

PATIKIMUMAS

Visus tiesioginius pardavėjus, pradedančius bendradarbiauti su Lietuvos tiesioginės prekybos asociacijos įmonėmis narėmis, saugo LTPA Etikos kodeksas.

Kai kurie iš daugelio tiesioginių pardavimų verslo privalumų:

Galimybė būti pačiam sau bosu

 Pasirinkite savo darbo valandas! Mėgaukitės veiklos lankstumu ir tuo pačiu vykdykite ir kitus savo įsipareigojimus.

Asmeninis pripažinimas ir įvertinimas

Būkite bendraminčių įvertinti ir pripažinti tiek už didelius, tiek už mažus savo pasiekimus, ugdančius pasitikėjimą ir savigarbą.

Maži veiklos pradžios kaštai

Norint pradėti tiesioginių pardavimų verslą, nereikia didelių išlaidų, dažniausiai užtenka įsigyti pradedančiojo produktų rinkinį (starter-kit).

Paprasta pradėti ir nuolatinė parama ir pagalba

Tiesioginio prekybos įmonės siūlo visus reikalingys mokymus ir pagalbą, kad padėtų jums pasiekti užsibrėžtis verslo tikslus.

Papildomos ar nuolatinės pajamos

Jūs sprendžiate, ar norite uždirbkite šiek tiek papildomai, kad padengtumėte išaugusias išlaidas, ar sutaupytumėte atostogomis, ar sieksite nuolatinių pajamų plėsdami savo tiesioginių pardavimų verslą.

Asmeninis tobulėjimas

Tiek tiesioginės prekybos įmonių teikiami mokymai, tiek asmeninė tiesiginių pardavimų veikla, leidžia įgyti  įvairių įgūdžių, kurie prisidės prie asmeninio tobulėjimo ir galimo jūsų sėkmingo verslo. 

Socialiniai kontaktai

Tiesioginės prekybos versle asmeninė rekomendacija, tarp-asmeniniai santykiai ir bendravimas su kitais žmonėmis yra vieni iš svarbiausių dalykų. 

Apdovanojimai ir paskatinimo programos

Tiesioginės prekybos įmonės savo nepriklausomus pardavėjus už sėkmę apdovanoja įvairiomis kelionių ir kitomis skatinamosiomis programomis.

Atvira visiems

Tiesioginės prekybos verslo galimybės yra atviros visiems nepaisant jų lyties, kilmės ar išsilavinimo. 

Lengva pasitraukti

Nėra jokių nuobaudų nusprendus netęsti tiesioginių pardavimų veiklos, o mūsų įmonės-narės įsipareigoja atpirkti tinkamos būklės neparduotus produktus. 

Patarimai norint pradėti

Neskubėkite apsispręsti

Jums tinkamos tiesioginio prekybos įmonės pasirinkimas yra svarbus sprendimas. Šaunu entuziastingai pradėti veiklą, nes tai gali prisidėti prie jūsų sėkmės, tačiau nemažiau svarbu, skirti laiko sprendimo priėmimui, kad galėtumėte jaustis visiškai patenkinti savo priimtu sprendimu. Jei viena įmonė neatrodo visiškai jums tinkama, tyrinėkite ir kitas. Niekur neskubėkite ir nesileiskite būti spaudžiami laikui jautrių pasiūlymų. Teisėtos galimybės neišnyks per naktį. 

Identifikuokite jums patrauklią įmonę arba produktą

Patirtis rodo, kad norint būti sėkmingam tiesioginių pardavimų versle, svarbu pasirinkti produktą ar paslaugą, kurią tikrai mėgstate. Tik asmeniškai mėgdami gaminius, galėsite juos visavertiškai rekomenduoti ir savo entuziazmu įtikinsite ir kitus šiuos gaminius išbandyti. Renkantis įmonę taip pat svarbu žinoti, ar ji priklauso Tiesioginės prekybos asociacijai. Tai papildomas tiek įmonės, tiek jūsų įsipareigojimas laikytis aukštų etiškos verslo ir vartotojų apsaugos standartų.

Pasitarkite su jau turinčiais patirties

Galite pasinaudoti visais informacijos šaltiniais, įskaitant internetą, kad sužinotumėte, kokie atsiliepimai apie jus dominančią tiesioginės prekybos organizaciją-įmonę. Kadangi internete gali būti ne tik objektyvi, bet ir neteisinga informacija, tiek objektyvūs atsiliepimai, tiek nepagrįsta kritika, svarbu atsiminti, kad reikia vertinti visą kontekstą ir informaciją iš skirtingų informacijos šaltinių. 

Užduokite svarbius klausimus

Prieš įsipareigojant tam tikrai tiesioginės prekybos organizacijai, svarbu žinoti atsakymus į tam tikrus svarbius klausimus. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite čia.

Atskirkite galimą sukčiavimą

Deja, gali pasitaikyti nesąžiningų įmonių ar asmenų, kurie prisidengdami tiesioginės prekybos ar daugiapakopio marketingo struktūra, bando užsiimti neetiška ar neteisėta veikla. Yra keli įspėjamieji požymiai, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį:

  • Bendrovė nėra TPA narė;
  • Spaudimas greitai pasirašyti sutartį;
  • Spaudimas sumokėti didelę pinigų sumą be galimybės patikrinti informaciją apie žadamas naudas;
  • Nepaprastai didelio arba garantuoto pelno pažadai;
  • Reikalingas pradinis mokestis, kuris gerokai viršija bet kokių mainais gaunamų produktų, jų rinkinių ar mokymų tikrąją rinkos vertę;
  • Taikomas mokestis, kurį reikia sumokėti prieš tai, kai gaunate ką nors mainais.

Tiesioginių pardavėjų patirtis

Tiesioginių pardavėjų sėkmės istorijos:

[/vc_column]

Peržiūrėkite mūsų narių sąrašą ir galimybes, kurias jie gali jums pasiūlyti:

Aukšti etikos standartai

Geroji tiesioginės prekybos verslo praktika

Susipažinkite su LTPA Etikos kodeksu →

Sekite mus:

     

@2023 Lietuvos tiesioginės prekybos asociacija