Neskubėkite apsispręsti

Jums tinkamos tiesioginio prekybos įmonės pasirinkimas yra svarbus sprendimas. Šaunu entuziastingai pradėti veiklą, nes tai gali prisidėti prie jūsų sėkmės, tačiau nemažiau svarbu, skirti laiko sprendimo priėmimui, kad galėtumėte jaustis visiškai patenkinti savo priimtu sprendimu. Jei viena įmonė neatrodo visiškai jums tinkama, tyrinėkite ir kitas. Niekur neskubėkite ir nesileiskite būti spaudžiami laikui jautrių pasiūlymų. Teisėtos galimybės neišnyks per naktį. 

Identifikuokite jums patrauklią įmonę arba produktą

Patirtis rodo, kad norint būti sėkmingam tiesioginių pardavimų versle, svarbu pasirinkti produktą ar paslaugą, kurią tikrai mėgstate. Tik asmeniškai mėgdami gaminius, galėsite juos visavertiškai rekomenduoti ir savo entuziazmu įtikinsite ir kitus šiuos gaminius išbandyti. Renkantis įmonę taip pat svarbu žinoti, ar ji priklauso Tiesioginės prekybos asociacijai. Tai papildomas tiek įmonės, tiek jūsų įsipareigojimas laikytis aukštų etiškos verslo ir vartotojų apsaugos standartų.

Pasitarkite su jau turinčiais patirties

Galite pasinaudoti visais informacijos šaltiniais, įskaitant internetą, kad sužinotumėte, kokie atsiliepimai apie jus dominančią tiesioginės prekybos organizaciją-įmonę. Kadangi internete gali būti ne tik objektyvi, bet ir neteisinga informacija, tiek objektyvūs atsiliepimai, tiek nepagrįsta kritika, svarbu atsiminti, kad reikia vertinti visą kontekstą ir informaciją iš skirtingų informacijos šaltinių. 

Užduokite svarbius klausimas

Prieš įsipareigojant tam tikrai tiesioginės prekybos organizacijai, svarbu žinoti atsakymus į tam tikrus svarbius klausimus. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite čia.

Atskirkite galimą sukčiavimą

Deja, gali pasitaikyti nesąžiningų įmonių ar asmenų, kurie prisidengdami tiesioginės prekybos ar daugiapakopio marketingo struktūra, bando užsiimti neetiška ar neteisėta veikla. Yra keli įspėjamieji požymiai, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį:

  • Bendrovė nėra TPA narė;
  • Spaudimas greitai pasirašyti sutartį;
  • Spaudimas sumokėti didelę pinigų sumą be galimybės patikrinti informaciją apie žadamas naudas;
  • Nepaprastai didelio arba garantuoto pelno pažadai;
  • Reikalingas pradinis mokestis, kuris gerokai viršija bet kokių mainais gaunamų produktų, jų rinkinių ar mokymų tikrąją rinkos vertę;
  • Taikomas mokestis, kurį reikia sumokėti prieš tai, kai gaunate ką nors mainais.