Esu Jonas Lapinskas, nuo 2011 m. Zinzino nepriklausomas partneris.

Gyvenime teko patirti nemažai pinigų uždirbimo būdų, todėl iš patirties labai lengva juos palyginti ir pasakyti, kuris man geriausias.

Samdomo darbuotojo, kurio karjera prasidėjo baigus vidurinę mokyklą, dar studijuojant universitete klostėsi labai sėkmingai, nuo salės darbuotojo iki pamainos viršininko pavaduotojo ar sandelio vedėjo vokiečių kompanijoje. Tai kai kam ir dabar galėtų būti svajonių darbas, tačiau norėjosi kurti nuosavą verslą, o ribotos uždarbio galimybės, griežtas darbo laiko grafikas, būnant samdomu darbuotoju, nors ir gaunant nemažą atlyginimą, nedžiugino.

Dar studijuojant ir dirbant samdomu darbuotoju, būdamas 20 m. amžiaus įkūriau nuosavą įmonę, kuri sėkmingai gyvavo 15 metų. Keitėsi įmonės verslo profilis, įmonė augo, o kartu augo ir dirbančių žmonių skaičius. Buvo laikas, kai reikėjo vadovauti virš 120 žmonių kolektyvui. Kartu su įmonės plėtra didėjo ne tik pajamos, bet ir atsakomybės. Būnant vadovu visą atsakomybę tenka nešti ant savo pečių. Keliesi ryte kai vaikai miega, grįžti vakare kai vaikai jau miega – taip bėga gyvenimas ir staiga supranti, kad ne tu valdai įmonę, o įmonės veikla valdo tave. Kuo didesnis verslas – tuo mažiau laiko lieka sau, šeimai, kelionėms, poilsiui. Kiekvienas verslininkas svajoja sukurti pasyvias pajamas generuojantį verslą, turėti laisvo laiko sau ir šeimai, būti sveiku, bei džiaugtis sukurtomis finansinėmis gerovėmis. Deja, per 15 metų būnant verslo savininku, sau susikurti šių vertybių nepavyko – dėl daug streso, bei mažai skirto dėmesio sau, pradėjo prastėti sveikata – padidėjo cholesterolis, atsirado aukštas kraujospūdis, dažni peršalimai, išsivystė podagra. Laisvo laiko taip pat nebuvo, o vien tik aktyvių pajamų uždirbimas jau nedžiugino. Supratau, kad jei dar 15 metų darysiu tą patį – niekas nepasikeis, reikia keisti uždarbio būdą.

2011 m. sužinojau apie Zinzino ir tiesioginius pardavimus ir pati idėja apie galimybę susikurti tarptautinį, pasyvių pajamų srautą iš pardavimų sveikatą palaikančiais ir gerinančiais produktais, kai įmonė atsakinga už visą verslo vystymo techninį darbą, o aš tik už bendravimą su klientais, kontraktų pasirašymą, bei pelno gavimą – mane sužavėjo. 2012 m. priėmiau savo gyvenime vieną iš sunkiausių, tačiau ir  vieną geriausių sprendimų, kuris pakeitė mano ir visos šeimos gyvenimą – uždaryti nuosavą įmonę ir visą laiką skirti naujo tiesioginio verslo pajamų sukūrimui.

Tapus Zinzino atstovu, remiantis įmonės koncepcija, pasidariau kraujo tyrimus nepriklausomoje norvegų laboratorijoje, kurie parodė apie maisto medžiagų trūkumus, kuriuos subalansuoti pavyko ėmus vartoti kompanijos produktus. Tai buvo įkvėpimas pradėti ne tik domėtis sveikata, sveikatos koncepcijomis bet ir pradėti studijuoti. Baigus dietetikos studijas Vilniaus kolegijoje tapau dietistu, bei magistratūrą  Vilniaus Universitete – visuomenės sveikatos specialistu.

Per trylika Zinzino karjeros metų pavyko tapti vienu iš įmonės bendraakcininkų, pasiekti vieną iš kompanijos aukščiausių titulų, kurie tampa tarptautinės Lyderių valdybos nariais.

Šiame versle, su iššūkiais, kurie padeda augti kaip asmenybei, asmeninės sveikatos bei finansinėmis gerovėmis, nuotykių pilnomis kelionėmis, laisvu darbo grafiku, darbu iš bet kurio pasaulio kampelio, supratau, kad gavau unikalią galimybę visą gyvenimą mokintis ir mokinti kitus lyderystės principais – būti pavyzdžiu, tokį, kokį nori matyti komandoje, prisiimti atsakomybę už save ir komandą, visapusiškai padėti komandai perprasti verslo įpatumus, mokėti ne vadovauti, o įkvėpti ir motyvuoti siekti tikslų. Kuo geriau mokini ir padedi komandai siekti jų tikslų – tuo pats uždirbi daugiau. Šio principo standartiniuose versluose nėra.