Aš Sigita Merkevičienė, man 45-eri ir aš esu 2 nuostabių vaikučių mama: 8 m. Mykolas ir 5 m. Liepa. Aš visuomet svajojau būti aktyvi, finansiškai nepriklausoma moteris. Svajojau apie galimybę pačiai planuoti laiką, keliauti, leisti laiką su šeima ir daryti tai, kas man patinka!

Mano istorija su Mary Kay kompanija prasidėjo daugiau nei prieš 15 metų. Tuo metu buvau paieškose sau tinkamo veido kremo. Išbandžiusi produktus iškart juos įsimylėjau, norėjau apie tai papasakoti visam pasauliui. Tapau Konsultante ir pradėjau dalintis su moterimis savo atradimu bei patirtimi, jaučiau, kad galiu būti naudinga, juk tiek daug tokių, kaip aš, kurios yra nuolatinėse paieškose.

Darbas kompanijoje Mary Kay iš pradžių buvo smagi galimybė užsidirbti papildomų pajamų. Vėliau pamačiau, kad galiu čia ne tik uždirbti, bet realizuoti save, tobulėti kaip asmenybė ir siekti daugiau. Subūriau moterų komandą, tapau Nepriklausoma Pardavimų Direktore ir pradėjau savo verslą. Po kurio laiko Išėjau iš samdomo darbo, kad galėčiau pilnai atsiduoti mylimai veiklai.

Dabar didžiuojuosi būdama Top direktore kompanijoje Mary Kay bei kaimyninėse šalyse. Džiaugiuosi savo darbu ir tuo, ką darau. Išmokau vadovautis ne nubrėžtomis ribomis, o išbandyti naujus vaidmenis, plėsti patirtį, užmegzti ir palaikyti profesinius kontaktus su skirtingų patirčių, profesinių įgūdžių, charakterių žmonėmis.

Jaučiu begalinį pasitenkinimą savo pavyzdžiu galėdama įkvėpti moteris siekti savo norų, nebijoti iššūkių, tikėti svajonėmis. Kiekviena svajonė prasideda nuo pirmų žingsnių, nuo pokalbio su pirmu žmogumi. Ir tu gali pradėti. Reikia tik drąsos truputis drąsos, to ir linkiu.