LTPA Komentarų: 0

Tyrimas: Lietuvos moterys – vienos iš versliausių Europoje

Pajamos už tiesioginį įvairių produktų pardavimą Lietuvoje labiausiai vilioja jau dirbančias miesto moteris su universitetiniu išsilavinimu, kurių amžiaus vidurkis – 48 metai. Tai atskleidė Europos tiesioginės prekybos asociacijos Seldia užsakymu atlikta tarptautinė apklausa. Tyrimas taip pat parodė, kad tarp 12-os Europos šalių Lietuva išsiskyrė didžiausiu polinkiu į savarankišką darbą ir verslumą.

Plačiau

LTPA Komentarų: 0

LTPA – Auksinė WFDSA narė

Pasaulio tiesioginės prekybos asociacijų federacijos sprendimu Lietuvos tiesioginės prekybos asociacijai ir 2023 metais suteiktas Auksinio nario statusas.

Plačiau

LTPA Komentarų: 0

TIENS tapo LTPA nare

Lietuvos tiesioginės prekybos asociacijos Valdybos sprendimu tiesioginės prekybos įmonės TIENS atstovybė Lietuvoje (UAB „Korporacija Tjanši“, www.tiens.lt) patvirtinta kaip pilnateisė Asociacijos narė.

Plačiau

LTPA Komentarų: 0

Socio-ekonominis tiesioginių pardavėjų tyrimas Europoje

Tiesioginė prekyba nuolat vystosi ir auga Europos mažmeninės prekybos ekonomikoje. Neabejotinai per pastaruosius kelis metus įvyko nemažai pokyčių tiek tiesioginės prekybos įmonių, tiek jų pardavėjų veikloje. Todėl norint suprasti šiandieninę tiesioginę prekybą, Europos tiesioginės prekybos asociacija-Seldia kartu su nepriklausoma rinkos tyrimų agentūra „Ipsos“ pradeda tiesioginių pardavėjų apklausą dvylikoje Europos šalių[1], tam tarpe ir Lietuvoje.

Plačiau