Esu Skirmantė Masionienė, profesionali grožio konsultantė ir būsima vedančioji pardavimų direktorė Mary Kay kompanijoje.

Prieš tai buvau baudžiamosios teisės ir baudžiamojo proceso specialistė. Studijavau doktorantūroje, rašiau disertaciją, dirbau Generalinėje prokuratūroje, Prezidentūroje ir galvojau, kad man puikiai sekasi ir aš 100% visą gyvenimą būsiu teisininkė. Tačiau man labai reikėjo pagalbos dėl prastos odos būklės, nes jaučiausi kvailokai eidama į teismo posėdžius su spuogais kaip paauglė ir absoliučiai nieko nesupratau apie veido priežiūrą, makiažą ir grožį. Būtent atėjus į Mary Kay grožio konsultaciją man parinko produktus, kurie man davė aiškiai pastebimą rezultatą. Taip metus laiko buvau lojalia kliente. Po metų gavau pasiūlymą prisijungti prie komandos ir įsigyti produktus su konsultantės privilegijomis ir geresne kaina.

Mary Kay konsultante esu jau 9-erius metus. Pradžioje užsisakinėdavau tik sau ir be galo džiaugiausi galimybe lankyti visus įmanomus mokymus, kurių pas mus yra tikrai labai daug. Aš labai norėjau pati išmokti grožio paslapčių, be to, man labai patiko atmosfera ir gera nuotaika mokymuose, renginiuose, kas buvo didžiulis ir malonus kontrastas nuo teisės pasaulio.

Po maždaug metų pagalvojau, kad Mary Kay kompanijos veikla paremta tikrai puikia idėja – suteikti  moterims žinių apie odos priežiūrą, padėti viską išbandyti praktiškai ir tada pačioms apsispręsti, ar jos nori produktus naudoti toliau. Aš supratau, kad šioje veikloje aš galiu džiuginti žmones ir padėti jiems būti laimingesniems. Ši mintis paskatino mane pradėti veikti.

Dar po metų apsisprendžiau, kad noriu tos laisvės ir nepriklausomybės, kurią turi nepriklausomos Mary Kay pardavimų direktorės. Supratau, kad galimybė rinktis, kaip, su kuo, kada ir kur dirbti, man yra daug svarbiau negu užsispyrimas, kad baigiau teisę, todėl privalau dabar visada tai ir dirbti. Pasiryžau, daug dirbau ir po pusės metų jau pati tapau pardavimų direktore ir pagavau naujų rekordų ir pergalių siekimo pagreitį.

O nuo to laiko buvo daug visko – kelionės į Dalasą Amerikoje, įvairiausi iššūkiai, rožinis Mary Kay Mercedes Benz automobilis, daugybė deimantinių apdovanojimų, išvykos, pažintys, patirtys ir augimas.

Labiausiai džiaugiuosi laisve, kurią čia turiu, ir tikrai neribotomis savirealizacijos galimybėmis. Galiu dirbti visaip, iš bet kur, daug keliauti ir savo darbo laiką dėliotis taip, kaip noriu aš. Ypač dabar, kai beveik pilnai perėjau dirbti į socialinius tinklus, laisvės planuotis laiką taip, kaip man patogu ir dirbti iš bet kurio pasaulio kampelio, turiu dar daugiau negu anksčiau. Būtent socialiniuose tinkluose sukūriau savo projektą “Grožis be streso”, kuriuo dabar labai džiaugiuosi.

Be galo didžiuojuosi savo visa komanda, taip pat savo jaunesniosiomis direktorėmis, kurias esu išauginusi. Labai vertinu tai, kad ir kitoms moterims galiu padėti susikurti tokį gyvenimą, kokio nori jos.

Pagrindinė mano sėkmės paslaptis – nuolatinis mokymasis, profesionalumo siekimas ir tobulėjimas kaip asmenybei, kam čia yra tikrai puikios galimybės. Kartais net sunku patikėti, kiek visko galima išmokti siekiant didelių tikslų, dirbant su žmonėmis ir ugdant save ir savo komandą.

Jei esi naujokas arba dar tik svarstai apie tiesioginių pardavimų galimybę, labiausiai palinkėsiu rasti kompaniją, kurios produktai labai nuoširdžiai patiktų. Tada dirbti bus lengva, nes viskas bus paremta nuoširdžia pagalba žmonėms. O toliau palinkėsiu didžiulės drąsos, pasiryžimo, energijos, veržlumo ir nuolatinio profesionalumo siekimo.

Didžiausios sėkmės ir smagių patirčių!