Kai kurie iš daugelio tiesioginės prekybos verslo privalumų:

Galimybė būti pačiam sau bosu

 Pasirinkite savo darbo valandas! Mėgaukitės veiklos lankstumu ir tuo pačiu vykdykite ir kitus savo įsipareigojimus.

Asmeninis pripažinimas ir įvertinimas

Būkite bendraminčių įvertinti ir pripažinti tiek už didelius, tiek už mažus savo pasiekimus, ugdančius pasitikėjimą ir savigarbą.

Maži veiklos pradžios kaštai

Norint pradėti tiesioginių pardavimų verslą, nereikia didelių išlaidų, dažniausiai užtenka įsigyti pradedančiojo produktų rinkinį (starter-kit).

Paprasta pradėti ir nuolatinė parama ir pagalba

Tiesioginio prekybos įmonės siūlo visus reikalingys mokymus ir pagalbą, kad padėtų jums pasiekti užsibrėžtis verslo tikslus.

Papildomos ar nuolatinės pajamos

Jūs sprendžiate, ar norite uždirbkite šiek tiek papildomai, kad padengtumėte išaugusias išlaidas, ar sutaupytumėte atostogomis, ar sieksite nuolatinių pajamų plėsdami savo tiesioginių pardavimų verslą.

Asmeninis tobulėjimas

Tiek tiesioginės prekybos įmonių teikiami mokymai, tiek asmeninė tiesiginių pardavimų veikla, leidžia įgyti  įvairių įgūdžių, kurie prisidės prie asmeninio tobulėjimo ir galimo jūsų sėkmingo verslo. 

Socialiniai kontaktai

Tiesioginės prekybos versle asmeninė rekomendacija, tarp-asmeniniai santykiai ir bendravimas su kitais žmonėmis yra vieni iš svarbiausių dalykų. 

Apdovanojimai ir paskatinimo programos

Tiesioginės prekybos įmonės savo nepriklausomus pardavėjus už sėkmę apdovanoja įvairiomis kelionių ir kitomis skatinamosiomis programomis.

Atvira visiems

Tiesioginės prekybos verslo galimybės yra atviros visiems nepaisant jų lyties, kilmės ar išsilavinimo. 

Lengva pasitraukti

Nėra jokių nuobaudų nusprendus netęsti tiesioginių pardavimų veiklos, o mūsų įmonės-narės įsipareigoja atpirkti tinkamos būklės neparduotus produktus.