Aš esu Kristina. Šiuo metu vykdau veiklą, kuri ne tik užtikrina stabilias pajamas, bet ir suteikia man galimybę savarankiškai planuoti savo laiką ir dirbti iš bet kurios pasaulio vietos. Tačiau taip buvo ne visada. Mano kelyje buvo daug sunkių išgyvenimų, paskatinusių ieškoti esminių pokyčių.

Prieš 16 metų (2008 m.) likimas mane atvedė į TIENS tuo metu, kai mano šeima susidūrė su dideliais iššūkiais. Mano sūnus, kuriam būnant vos 2,5 metų buvo diagnozuota negalia, susidūrė su tam tikrų maisto produktų netoleravimu ir su tą lydinčiomis kitomis problemomis. Ir tuo sunkiu metu mes atradome TIENS produktus, kurie suvaidino svarbų vaidmenį sureguliuojant fiziologines funkcijas ir gerinant savijautą. Taip pat tai paskatino mane susidomėti tradicine kinų medicina – 5000 metų senumo Rytų civilizacijų sveikatos priežiūros lobynu, kuris pakeitė tiek mane pačią, tiek mano gyvenimo būdą.

Turiu pripažinti, jei nebūčiau atradusi man tinkančių ir patinkančių produktų, kurie padėjo geriau jaustis visai mano šeimai, tikriausiai nebūčiau susidomėjusi tiesioginės prekybos verslu. Iš pradžių apie tiesioginę prekybą ir tinklinę rinkodarą turėjau klaidingą nuomonę, nes ją įsivaizdavau kaip vaikščiojimą nuo durų iki durų ir siūlymą visokių keistų prekių. Tačiau susipažinusi su TIENS kompanija supratau, kad tai nieko bendro neturi su tuo, ką aš įsivaizdavau.

Mano dabartinė veikla – tai nuolatinis asmeninis ir profesinis tobulėjimas. Baigiau tradicinės kinų filosofijos ir medicinos, ThetaHealing bei nutriciologijos kursus. Dalyvavau kinų lektorių seminaruose, kurie papildė mano daugkartinius vizitus į Kiniją. Šiuo metu studijuoju dietetiką. Įgytos žinios ir stebimi pokyčiai (tiek asmeniai, tiek tarp mano klientų) paskatino mane pradėti savo profesinę veiklą šioje srityje. Dabar mano komandoje daugybė žmonių iš įvairių Europos šalių, kurie seka mano pėdomis ir džiaugiasi pasiektais rezultatais.

Tiesioginės prekybos verslo modelis ne tik leido man pasiekti finansinių rezultatų, pranokstančių mano lūkesčius, bet ir suteikė laisvę keliauti, leisti laiką su šeima, investuoti į asmeninį tobulėjimą bei atskleisti savo tikrąjį „aš”. Tai nebėra tik verslas – tai gyvenimo būdas, kurio visada siekiau.