Mes, Valerija ir Raimondas Kriaučiūnai, tiesioginių pardavimų versle esame nuo 2009 metų.

Apie tiesioginių pardavimų verslo galimybes buvome girdėję ir anksčiau, tačiau abu turėjome darbus, siekėme karjeros ir atrodė, kad tai sukurs saugų ir kokybišką rytojų. Deja, su metais, vis labiau supratome, kad įkritome į rutiną, kurioje, kad ir kiek besistengtum, visur sudėtos ribos: kiek gali uždirbti, kokiu grafiku dirbti, kiek atostogauti, kiek ir kur keliauti ir t.t.

Tiesioginių pardavimų verslo sistema mums patiko dėl to, kad tokiu būdu gali gauti aukščiausios kokybės kasdienio naudojimo produktus ir dar sutaupyti. Taip pat labai patiko, kad galima čia rinktis karjerą pagal savo ambicijas ir svajones. Taip pat gali uždirbti tiek, kiek pats nuspręsi, kiek sugebėsi save įdarbinti. Mums svarbu buvo, kad patys galėsime turėti savo darbo grafiką, planuoti atostogas ir jų trukmę pagal asmeninius norus, kad turėsime daugiau laiko su šeima. Dar didžiulis privalumas, kad čia gali atrasti ir atskleisti savo talentus bei kūrybiškumą. Tai nuostabi vieta ir asmeniniam tobulėjimui!

Tiesioginių pardavimų versle svarbu suprasti, kad tai būtent tavo asmeninis verslas ir kad tik nuo tavęs, tavo požiūrio, skiriamo laiko, dėmesio ir disciplinos priklausys rezultatai. Tai viso gyvenimo projektas ir jei kas čia ir dabar nevyksta taip, kaip mes norėtume ar suplanavome, kad reikia kantrybės, laiko ir nuolatinių koncentruotų veiksmų.

Pradedant tiesioginės prekybos verslą, svarbu atsakingai pasirinkti:

  • kompaniją – verslo partnerį. Svarbu kompanijos ilgaamžiškumas, patirtis ir reputacija.
  • produktus, su kuriais dirbsime. Produktai turi būti aukščiausios kokybės, kasdienio naudojimo, reikalingi kiekvieną dieną ir visą gyvenimą, kas užtikrins kartotinius pardavimus. Ir pačiam svarbu būti lojaliausiu savo produktų vartotoju, kad žinoti jų naudą!
  • atlygio planą, kad bonusai būtų išmokami nuo visos sukurtos organizacijos apyvartų, nuo visų lygių. Išmokama pinigų pervedimu į sąskaitą.
  • kad verslą būtų galima perkelti į kitą šalį, jeigu nuspręstumėte keisti gyvenamąją vietą.
  • kad verslas būtų paveldimas, t.y., ką jūs sukursite, kad galėtumėte arba parduoti, arba palikti palikimu savo vaikams ar anūkams.

Jeigu jau nusprendėte kurti savo nuosavą verslą, tuomet svarbu įsipareigoti jam, įsipareigoti savo svajonėms, savo tikslams ir susikoncentravus kasdien daryti reikalingus veiksmus. Klausyti ir mokytis iš savo srities Lyderių, kurie turi jūsų norimus rezultatus. Nes norint būti sėkmingu ir tapti geriausiu savo srities profesionalu, svarbu nuolatinis tobulėjimas ir mokymasis.

Būti kantriu, nuoširdžiu, atsidavusiu, auginti pasitikėjimą savimi per kasdienius veiksmus ir nuolat sau priminti, kodėl pradėjau šį verslą: gal noriu keliauti po pasaulį ir turėti daugiau laisvo laiko, gal noriu tapti finansiškai laisvas, gal būti pats sau viršininku, gal pasistatyti namą ar išmokėti paskolas, o gal padėti kitiems, apmokėti vaikams studijas ir pan…! Jūsų besikeičiantys ir augantys tikslai bus jūsų pagrindinis variklis!

Svarbu visada atminti, kad technologijos ir socialinė žiniasklaida gali stipriai padėti jūsų verslui, tačiau gyvas kontaktas, bendravimas ir nuolatinis ryšys su žmogumi, rūpinimasis juo duos daug didesnį ilgalaikį rezultatą.

Pradėjus tiesioginės prekybos verslą, reikia ne „pabandyti ar pavyks“, o nuspręsti ir veikti, kol pavyks! Tuomet toliau kurti, mėgautis procesu ir rezultatais!