savas verslas kaip pradeti
LTPA Komentarų: 0

Gegužės 12d. Kazimiero Simonavičiaus universitete Vilniuje įvyko Lietuvos tiesioginės prekybos asociacijos inicijuotas nemokamas seminaras „Savas verslas: kaip pradėtiMoterų verslumas: sėkmės istorijos ir praktiniai patarimai” į kurį susirinko daugiau nei 70 merginų ir moterų. Seminaro tikslas – skatinti merginų ir moterų verslumą, įkvėpti ambicingas ir apie savo ateitį galvojančias moteris įkūnyti idėjas versle, suteikti pasitikėjimo savo jėgomis ir padėti  pasidalinant sėkmės istorijomis bei praktiniais patarimais.

Seminaro metu Kazimiero Simonavičiaus Universiteto prorektorė, doc. dr. Austė Kiškienė, remdamasi Amway Globalaus Verslumo tyrimo ataskaita, pristatė Lietuvos moterų verslumą pasauliniame kontekste. Verslo psichologė ir įmonės „Galimybių Arsenalas“ vadovė Irma Suraučiūtė stengėsi padėti atsakymą į klausimą, kaip motyvuoti save pradėti verslą. Savo sėkmės istorijomis pasidalino viena sėkmingiausių „Mary Kay“ pardavimų direktorių Viktorija Vitytė ir originalių veltinių „My feltboots“ kūrėja, „Diversus LT“ bendrasavininkė Daiva Zgrabskė, tuotarpu „Versli Lietuva“ atstovė Lina Kalinauskaitė savo pranešime kalbėjo apie apie verslo idėjų generavimą ir praktinius patarimus norintiems pradėti savo verslą.

Seminaro organizatoriai ir partneriai: Lietuvos tiesioginės prekybos asociacija, Verslo moterų tinklas, Kazimiero Simonavičiaus universitetas ir VšĮ „Versli Lietuva“.