Award with Andrea Jung
LTPA Komentarų: 0

Stambule vykusios Pasaulio tiesioginės prekybos asociacijų federacijos (WFDSA) tarptautinės konferencijos „Rytai sutinka Vakarus“ iškilmingos vakarienės metu WFDSA valdybos pirmininkė ir Avon pasaulinė vadovė Andrea Jung Baltijos šalių tiesioginės prekybos asociacijų generaliniam sekretoriui Gintautui Zaleckui įteikė apdovanojimą už Inovacijas.

Pasaulinė Federacija šiuo apdovanojimu Lietuvos, Latvijos ir Estijos tiesioginės prekybos asociacijų bendradarbiavimo modelį pripažino kaip unikalų ir išskirtinį pavyzdį kaip mažos Asociacijos, turėdamos ribotus išteklius, gali veikti kartu ir pasiekti puikių rezultatų. Pasaulinė Federacija tikisi Baltijos šalių asociacijų bendrą veiklos modelį atkartoti ir kituose pasaulio regionuose.

Nuo 2010 metų Baltijos šalių tiesioginės prekybos asociacijos veikia kartu,- organizuojami bendri narių susitikimai, turimas bendras biudžetas ir veiklos planas, įtvirtinta vienoda nario mokesčio struktūra ir kt., o jų veiklą administruoja samdomas vadovas,- Generalinis sekretorius Baltijos šalims.